מחלקת פחחות לכל סוגי הרכבים

כל דבר שקורה לרכב שלנו, זאת לא חוויה נעימה. אנחנו סומכים עליו שיהיה מושלם, יקח אותנו בנעימות ובבטיחות לכל מקום. וכשמשהו כבר קורה, אנחנו רוצים עבורו את הטוב ביותר.
אנחנו במרכז שירות M-CLASS בנתניה, דואגים לתת למרצדס שלכם או לכל רכב אחר, שירותי פחחות מלאים.

פחחות אחרי תאונה, תיקונים כלליים, תיקונים קוסמטיים או כל טיפול שתרצו בתחום פחחות הרכב. אנו מתחייבים לשירות מצוין, עבודה איכותית ומנוסה וטיפול מלא עבורכם.

בכדי לתת לרכב שלכם את הטוב ביותר, קיימים אצלנו הסדרים עם חברות הביטוח לרכבים השונים לנוחיותכם.

תנאי הסדר ביטוח לכל הלקוחות לכל סוגי הרכבים – רכב חליפי מפתח תמורת מפתח ( בכפוף לתנאים)

לפני תיקוני פחחות

אחרי תיקוני פחחות

פחחות שהיא איכות לרכבי היוקרה שלכם

את מרכז השירות שלנו מוביל במקצועיות רמי יצחק. אנו בעלי ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום הפחחות, במהלכן צברנו את הידע ואת ההתמחות בטיפול בכל בעיות הפחחות השונות, ברמה הטובה ביותר.

אנו עובדים בהתאם להנחיות מפורטות של מרצדס ויתר יצרניות הרכב, עובדים עם המכשור המתקדם ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים בשוק. הכל כדי לעמוד בסטנדרט שלכם ושל יצרן הרכב שלכם.

מחזירים את הרכב לכביש במהירות – אנו מבינים את הצורך בטיפול מהיר, יעיל ואיכותי ומשקיעים את כל המאמצים במתן טיפול שיחזיר את הרכב לפעילות, מהר ככל שניתן תוך הקפדה על איכות ובטיחות.

לוגו-מרצדס

מרכז השירות שלנו בנתניה פועל במסירות ומקצועיות למעלה מעשור, ונותן מענה ברמה הגבוהה ביותר לכל רכבי מרצדס. במרכז השירות שלנו תקבלו מענה בתחומי מכונאות וחשמל רכב, מיזוג אוויר, פחחות וצבע.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-6707414, או השאירו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!